Vanaf woensdag 20 april 2016 ligt gedurende 6 weken ter inzage , het ontwerp-uitwerkingsplan Polderwijk Noord Bergkwartier Hoog (fase 1a).
Tijdens de inzagetermijn t/m 31 mei 2016 , kan een ieder schriftelijk of mondeling een zienswijze(bezwaar)naar voor(laten) brengen bij het college van B&W , Postbus 1 ,3890 AA Zeewolde.
Ik adviseer om die bezwaren voor 29 mei (met bewijs van ontvangst of aangetekend )in te dienen.
U kunt het plan inzien bij het publiekscentrum , maar ook online via de website van de gemeente en via de site www.ruimtelijkeplannen.nl
Het ontwerp-uitwerkingsplan omvat het terrein naast het Bergkwartier Laag op het met zeeklei opgehoogde gebied langs de Zeewolderdijk.
Het uitwerkingplan moet de bouw van 96 woningen en 17 appartementen mogelijk maken . Deze appartementen komen op dijkniveau en krijgen een bouwhoogte van 16m.
Vanaf Bergkwartier -laag bezien (dit terrein ligt op -3 m) worden ze ca 20 m hoog. Daarmee worden het meteen de hoogste gebouwen in Zeewolde. Het woongebied wordt in een hellend vlak aangelegd.
Dat is het nu eigenlijk al ; een hellend vlak , maar dan op het gebied van kwaliteit en prijs. Kwaliteit woonomgeving lager, grondprijzen hoger !
Het hoogteverschil in het terrein is 3,00 m en dat betekend dat de woningen een verschillend vloerpeil krijgen met b.v variabele hoogte’s in de achtertuinen. Ronkende verkoopbrochure’s doen daar luchtig over , maar water stroomt nog altijd naar beneden .
Er is geen inrichtingsplan . U kunt als toekomstige bewoner niet zien hoe uw woongebied wordt ingericht en aangekleed . Wel belangrijk , lijkt mij !
Het maken van zo’n plan kost geld en dat wil deze gemeente er niet aan uitgeven.
Deze belangrijke informatie wordt u en mij onthouden , een zeer slechte zaak , dit is informatie die de gemeente vooraf behoort te regelen , om problemen achteraf te voorkomen !
Meer over het plan in de volgende ” langs de straat”





